Téli szünet
1. tanítási nap
Bábszínház 2. előadása - alsó tagozatosoknak
Lázár Ervin Program keretében színház látogatás a 3. és 5. évfolyamosoknak
Megemlékezés a Don-kanyarban elesettekre - történelem órákon, koszorúzás a II. Világháborús emlékműnél
II. Iskolaelőkészítő foglalkozás
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
Félévi értesítők osztása
A Művészeti Iskola félévi záróvizsgája
2021222526

November az egészség jegyében

Vissza a hírekhez « | 2019. december 4.
November az egészség jegyében

Az idei tanévben is folytattuk hagyományunkat, miszerint novemberben lehetőséget kínálunk az egészségprogramokban való részvételre. Most a sportra fektettük a hangsúlyt, olyan mozgásformákra vártuk a diákokat, amelyekre ritkábban van lehetőség. Így pl.: néhány alsós osztály részvételével játékos sportdélutánt rendeztünk, az 5. és 6. -s lányok fittball tornán vettek részt, a felsősök pedig az asztalitenisz házibajnokságon mérhették össze ping-pong tudásukat. Ezeken kívül készítettünk egészséges ételeket, és néhány környezetismeret órán pedig az egészség volt a beszélgetés témája. Az elsősegélynyújtás legfontosabb mozzanatait a kollégák egy oktatás keretében sajátíthatták el.

Kovácsné Csákvári Bea