Téli szünet utáni 1. tanítási nap
Don kanyarban elesettekre emlékezünk történelem órákon
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
Félévi értesítők osztás
1819202324

Szakkörök

Dráma

Felső tagozaton tanulhatnak a gyerekek drámát, színjátszást Ágoston Andrea tanárnő vezetésével. Segít a tanulóknak belekóstolni a színészkedésbe, a színpadi mozgásba. Az irodalmi színpad rengeteg fellépést tudhat maga mögött. Szinte minden iskolai rendezvényen színvonalas műsorral kápráztatnak el bennünket.

Öko szakkör

Természet-és környezetvédelem a fő nevelési-és oktatási célja annak a szakkörnek, ami 3-7. osztályos érdeklődő részére biztosít szabadidős elfoglaltságot tanulóink részére. a szakkört Kovácsné Csákvári Beatrix, az ökoiskola vezetője koordinálja.

Angol

Iskolánk tehetséggondozó gyakorlatát gazdagítjuk az angol nyelvi szakkör és tehetséggondozás működtetésével. Napjainkban - az Európai Unió tagjaként - egyre nagyobb szükségét látjuk az angol nyelv ismeretének. Egyrészt a nyolcadik osztályos tanulóknak nagyobb esélyt ad egy biztos nyelvismeret a középiskolai továbbtanulás terén: hiszen ők előnnyel indulhatnak akár két tanítási nyelvű vagy nyelvi tagozatos osztáy választásakor. Másrészt a foglalkozás segítséget ad az angol nyelvvizsgára való felkészülésben. Cél a használható nyelvtudás megszerzése, gyakorlati nyelvi készségek elsajátítása.

Német

Az idegen nyelv ismerete napjainkban rendkívül fontos. Iskolánkban lehetőség van arra, hogy 1-2 évfolyamon a tanulók szakkör keretében ismerkedjenek a német nyelvvel. A beszédközpontú foglalkozásokon a gyerekek kötetlenebb formában sajátíthatják el a nyelv alapjait, szókincsét.