HKSzCsPSzV
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...

Vissza az Ökoiskola híreihez « | 2022. szeptember 25.
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...

Mindenki szeret játszani. Aki nem játszik, nem is ember.

( Szilvási Lajos)

" A jövő kihívásaira a találékonyság a válasz" olvashatjuk a Játéktár projekt  ismertetőlapján.

Szeptember 22-én egy izgalmas, együttműködésre, kommunikációra, bizalomra épülő játékos délutánon vettek részt a 3. a osztály tanulói. Bagáry Attila tanító bácsi segítségével alkottak , terveztek, segítették egymást. Átkeltek a vad Kongó folyón, miközben vad krokodílokkal és vízilovakkal kellett megküzdeniük. Tették mindezt egy " teknős" hátán.

A gyerekek nagyon jól érezték magukat, akár még órákon át játszottak volna.

Köszönettel tartozunk Attila bácsinak!

Képek megtekinthetők IDE kattintva.

Kapcsolódó fotók (22db)
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...
Amíg tudunk együtt játszani, gyermekek vagyunk...