Egyik dèlután a 4.a ès 4.b osztàllyal ellátogattunk Szombathelyre az adventi vàsàrra. Volt aki forrò csokizott, màsok teàt ittak.Sokan egy kis apròsàgot, karácsonyi ajàndèkot is vàsároltak.
Innen elsètáltunk a Berzsenyi könyvtàrba, ahol a Diòtörő c.balettròl tartottak nekünk foglalkozàst. Megismerkedtünk a szereplőkkel, a törtènettel, a zenèjèvel.Tàncot is tanìtottak nekünk. A foglalkozàs nagyon èrdekes volt, igazàn jòl èreztük magunkat.