HKSzCsPSzV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

„Nem az a fontos, hogy milyen erős a karod. Hanem, hogy milyen erős a szíved.” Herkules

Vissza a hírekhez « | 2024. június 4.
„Nem az a fontos, hogy milyen erős a karod. Hanem, hogy milyen erős a szíved.” Herkules

"Ezer álom hív,

Bírnom kell a célig.

Szívem, bátor légy,

Nem ér célt, ki fél."

Közel 80 tanulóval énekeltük végig a Soproni Színházban a Herkules, meg a többiek mesebalettet. Igen, énekelve egy balett előadáson, hisz mindenki ismeri Walt Disney klasszikusait, filmzenéit.

Fergeteges délután volt!

" Legyen hó, legyen hóóóó!"

Kapcsolódó fotók (8db)
„Nem az a fontos, hogy milyen erős a karod. Hanem, hogy milyen erős a szíved.” Herkules„Nem az a fontos, hogy milyen erős a karod. Hanem, hogy milyen erős a szíved.” Herkules„Nem az a fontos, hogy milyen erős a karod. Hanem, hogy milyen erős a szíved.” Herkules„Nem az a fontos, hogy milyen erős a karod. Hanem, hogy milyen erős a szíved.” Herkules„Nem az a fontos, hogy milyen erős a karod. Hanem, hogy milyen erős a szíved.” Herkules„Nem az a fontos, hogy milyen erős a karod. Hanem, hogy milyen erős a szíved.” Herkules„Nem az a fontos, hogy milyen erős a karod. Hanem, hogy milyen erős a szíved.” Herkules„Nem az a fontos, hogy milyen erős a karod. Hanem, hogy milyen erős a szíved.” Herkules