Iskolaelőkészítő szülői értekezlet a leendő 1.osztályos tanulók szüleinek
Nemzeti Összetartozás Napja - megemlékezés
Önkéntes Tűzoltó Egyesület Vép-Bozzai szakmai nap
Énekkaros kirándulás /Sárvár/
Erzsébet Tábor _ Zánka _ 3.B
Év végi osztályozó vizsgák
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
HATOShét
HATOShét _ Közösségünk védelmezői _ Rendőrségi Bemutatónap a HATOSban
A Művészeti Iskola Év végi ZÁRÓRENDEZVÉNYE
Bűvösvölgy-Sopron kirándulás /4.B, 5.A/
HATOShét _ MŰVÉSZETEK napja
LEG-ek kirándulása
HATOShét _ SPORTnap
HATOShét _ 6-os KI-MIT-TUD?
HATOShét _ CSALÁDI NAP
Utolsó tanítási nap
Tanévzáró ünnepély, Ballagás
Napközis Erzsébet Tábor - Művészeti Tábor
HKSzCsPSzV
12
5689
111516
23
252627282930

„Lovas sikerek iskolánkban”

Vissza a hírekhez « | 2024. május 29.

Újabb kiemelkedő teljesítményre lehet büszke iskolánk, hiszen egy tanulónk, Takács Ramóna 6.A osztályos diákunk egy új területen mutatta meg tehetségét. A Sárvári Vadkert Majorban rendezett lovas szabadidő versenyen díjugratásban 3. helyet ért el, nagyon minimális (0,12 másodperccel) lemaradással a a második helyezett mögött.

Ramóna 3 éve lovagol. A Vasi Lovas Sportegyesület színeiben most volt az első megmérettetése neki is, s lovának, Kedvesnek is (aki egy sportpóni). Így, első  versenyen, mely megyei szintű volt, igazán kiváló teljesítménynek gratulálhatunk. További sikereket kívánunk diákunknak!

Hajrá Ramóna, Hajrá Kedves, Hajrá Vép!

 

Ágoston Andrea igh.