Iskolaelőkészítő szülői értekezlet a leendő 1.osztályos tanulók szüleinek
Nemzeti Összetartozás Napja - megemlékezés
Önkéntes Tűzoltó Egyesület Vép-Bozzai szakmai nap
Énekkaros kirándulás /Sárvár/
Erzsébet Tábor _ Zánka _ 3.B
Év végi osztályozó vizsgák
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
HATOShét
HATOShét _ Közösségünk védelmezői _ Rendőrségi Bemutatónap a HATOSban
A Művészeti Iskola Év végi ZÁRÓRENDEZVÉNYE
Bűvösvölgy-Sopron kirándulás /4.B, 5.A/
HATOShét _ MŰVÉSZETEK napja
LEG-ek kirándulása
HATOShét _ SPORTnap
HATOShét _ 6-os KI-MIT-TUD?
HATOShét _ CSALÁDI NAP
Utolsó tanítási nap
Tanévzáró ünnepély, Ballagás
Napközis Erzsébet Tábor - Művészeti Tábor
HKSzCsPSzV
12
5689
111516
23
252627282930

Papír és zöld hulladék

Vissza a hírekhez « | 2024. április 29.

Április 22-23-án ismét papírt gyűjtöttünk. Köszönjük a családoknak, hogy félrerakták az otthon keletkezett papírhulladékot, és elhozták nekünk az iskolai gyűjtésre, így a leadásnál 10 070 kg -t mértek összesen. Természetesen köszönjük a szülők és a kollégák segítségét, és mindenek előtt büszkék vagyunk  a lelkes diákcsapat szorgalmas munkájára.

Hasonlóképpen szorgalmas gyerekek vetek részt  az elmúlt héten az iskola udvarának tavaszi frissítésében, a levelek, termések, ágak, tobozok összegyűjtésében, amit zöld hulladékként tudtunk továbbítani.

K. Csákvári Bea

Képek megtekinthetők IDE kattintva.