Iskolaelőkészítő szülői értekezlet a leendő 1.osztályos tanulók szüleinek
Nemzeti Összetartozás Napja - megemlékezés
Önkéntes Tűzoltó Egyesület Vép-Bozzai szakmai nap
Énekkaros kirándulás /Sárvár/
Erzsébet Tábor _ Zánka _ 3.B
Év végi osztályozó vizsgák
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
HATOShét
HATOShét _ Közösségünk védelmezői _ Rendőrségi Bemutatónap a HATOSban
A Művészeti Iskola Év végi ZÁRÓRENDEZVÉNYE
Bűvösvölgy-Sopron kirándulás /4.B, 5.A/
HATOShét _ MŰVÉSZETEK napja
LEG-ek kirándulása
HATOShét _ SPORTnap
HATOShét _ 6-os KI-MIT-TUD?
HATOShét _ CSALÁDI NAP
Utolsó tanítási nap
Tanévzáró ünnepély, Ballagás
Napközis Erzsébet Tábor - Művészeti Tábor
HKSzCsPSzV
12
5689
111516
23
252627282930

Fenntarthatósági Témahét

Vissza a hírekhez « | 2024. április 29.

A Fenntarthatósági Témahéten az alsó tagozatos kisdiákok ismét a természet bűvöletében töltötték idejük nagy részét. Sajnos az időjárás nem tette lehetővé, hogy a gyönyörű iskolaudvarunkat használjuk a játékos tanulásra, így beköltöztünk a tantermekbe. Az 1-2.osztályosok az Országos Erdészeti Egyesület által meghirdetett Iskolában az erdő pályázat keretében egy jelképes erdőben figyelték meg az állatokat, növényeket, és nagyon ügyesen megfogalmazták, hogyan kell szeretni, védeni a természetet.

A 3-4. osztályosok részére az Őrségi Nemzeti Park természetpedagógusai hoztak izgalmas kutatási lehetőségeket: a hódok különleges életéről, kertünk madarairól, a víz alatti élővilágról, valamint a helyes hulladék gyűjtésről. Jó volt látni, hallani a sok érdeklődő gyermeket, és remélni, hogy a jövőben is lesz, aki vigyáz a természeti környezetünkre.

K. Csákvári Bea

Képek megtekinthetők IDE kattintva.