Iskolaelőkészítő szülői értekezlet a leendő 1.osztályos tanulók szüleinek
Nemzeti Összetartozás Napja - megemlékezés
Önkéntes Tűzoltó Egyesület Vép-Bozzai szakmai nap
Énekkaros kirándulás /Sárvár/
Erzsébet Tábor _ Zánka _ 3.B
Év végi osztályozó vizsgák
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
HATOShét
HATOShét _ Közösségünk védelmezői _ Rendőrségi Bemutatónap a HATOSban
A Művészeti Iskola Év végi ZÁRÓRENDEZVÉNYE
Bűvösvölgy-Sopron kirándulás /4.B, 5.A/
HATOShét _ MŰVÉSZETEK napja
LEG-ek kirándulása
HATOShét _ SPORTnap
HATOShét _ 6-os KI-MIT-TUD?
HATOShét _ CSALÁDI NAP
Utolsó tanítási nap
Tanévzáró ünnepély, Ballagás
Napközis Erzsébet Tábor - Művészeti Tábor
HKSzCsPSzV
12
5689
111516
23
252627282930

Kézműves sikerek

Vissza a hírekhez « | 2024. április 22.

Kézműves tanulóink nagyszerű eredményeket értek el az elmúlt időszak képzőművészeti témájú versenyein.

Márciusban került megrendezésre Táplánszentkereszten az Apáczai Csere János Általános Iskola képzőművészeti versenye. Az alkotásokat a helyszínen kellett elkészíteni, a téma állatábrázolás volt.
Nagy örömmel tudtuk meg a verseny végeztével,hogy Béres Jázmin (2.a) osztályos tanulónk különdíjat kapott. A másik két résztvevő kézműves diákunk is csodás alkotást készített,Pócza Áron (3.a) és Nagy Natália (4.a) is remekeltek a versenyen.

A Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és AMI 2024. április 16-án ünnepelte névadója ,Váci Mihály születésének 100. éves jubileumát. A jeles alkalomból az iskola programsorozatot szervezett,mi is részt vettünk a kiírt pályázaton,az eredményhirdetésre április 16-án került sor. A résztvevő felső tagozatos diákok munkái mind bekerültek a kiállításra.
Takács Dóra (5.a) ,Süle Emma (5.a), Vigh Bora Betta (6.b), Imre Panna (6.b) és Németh Emília (7.a) gyönyörűen illusztrálták Váci Mihály verseit. Közülük is kiemelték Imre Pannát,aki az I.korcsoportban 1. helyezett lett,Németh Emília a II. korcsoportban különdíjat kapott.

Az Óperenciás 2024 meseillusztrációs rajzpályázatra,az 1200 beérkezett alkotás közül 310 került be a kiállításra a legjobbak közé. Horváth Annabella,Lisztes Panna,Rádi Amina és Nagy Natália rajzai is láthatóak a kiállításon,a magyar népmesék közül A papucsszaggató királykisasszonyok,A kiálykisasszony cipője, A szorgos és a rest lány című mesét illusztrálták.
Külön öröm,hogy Imre Panna,Vigh Bora Betta,Lakics Iza helyezést értek el,nagyon ügyesek voltak.

Még egy nagyszerű versenyeredmény is született: a Kisalföldi ASzC Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Technikum,Szakképző Iskola és Kollégium "A titkos kert" című rajzpályázatán 2 4. évfolyamos tanulónk is nyert különdíjat.
Lakics Izabell és Rádi Amina érdemelték ki a díjat és a vele járó ajándékokat.

Nagy szeretettel gratulálunk az eredményekhez, büszkék vagyunk rátok!

Képek megtekinthetők IDE kattintva.