Erdei iskola _ Csömödér _ 4.A
Pünkösd – tanítási szünet
Digitális kimeneti mérés – 5.A
Ambrózy verseny
Szövegértés verseny az alsó tagozaton
Országos digitális mérés 4.B
Takács János Labdarúgó Emléktorna
Országos digitális mérés 5.A
Jutalomkirándulás _ 5.A
Emelt angol bemutató óra a leendő 1.osztályos tanulóknak és szüleiknek

Kiváló eredmények a Fürdőkultúrás projektben

Vissza a hírekhez « | 2024. március 24.

5.A osztály

„A fürdőkultúra fejlesztéséért Vas vármegyében” iskolai egészségfejlesztési programot a Vas Vármegyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztálya hívta életre még kilenc évvel ezelőtt. A több fordulóból álló projektben az 5. A osztályosok vehettek részt. Három alkalommal szakemberek tartottak a gyerekeknek játékos foglalkozásokat, iskolai tanórákon és a Szombathelyi Uszodában.

A kapcsolódó rajz-és irodalmi pályázaton számos alkotással készült az osztály, Németh-Garas Ágnes tanárnő rajzóráin. Köszönjük Ági néninek a segítséget!

A projekt zárórendezvényén a kiállítás mellett elismeréseket, díjakat is osztottak.

Nagy öröm és büszkeség, hogy osztályunk 1. helyezett lett a városi és városkörnyéki iskolák között. Jutalmul fürdőbelépőt kaptunk a Körmendi Parkvoucher Fürdőparkba.

Az egyéni díjazottak között Kurcz Ramóna pedig különdíjas lett. Munkáját 225 beérkezett pályamű közül választották elismerésre méltónak. Ő pedig családi belépőt nyert a Sárvári Élményfürdőbe.

Sokrétű, izgalmas projekt volt, köszönjük a szervezőknek!

Bándoliné Pájer Éva osztályfőnök