Erdei iskola _ Csömödér _ 4.A
Hittanos kirándulás _ 3. évfolyam
Medve Matek verseny
Digitális országos mérés 4.A
Tanítás nélküli munkanap _ 14.HATOSfogat Művészeti Fesztivál
Pünkösd – tanítási szünet
Digitális kimeneti mérés – 5.A
Ambrózy verseny
Szövegértés verseny az alsó tagozaton
Országos digitális mérés 4.B
Takács János Labdarúgó Emléktorna
Országos digitális mérés 5.A
Jutalomkirándulás _ 5.A
Emelt angol bemutató óra a leendő 1.osztályos tanulóknak és szüleiknek
HKSzCsPSzV
12345
79101112
1314151819
232526
2930

Tantermedbe költözik az Őrségi Nemzeti Park

Vissza a hírekhez « | 2024. február 28.

Tantermedbe költözik az Őrségi Nemzeti Park címmel vehettek részt a 3.A, 3.B és a 4.B osztályok tanulói egy rendkívül interaktív programon, ahol a természetes és mesterséges élőhelyek rejtelmeibe nyerhettek betekintést. Saját maguk építették meg puzzle segítségével a különböző természeti helyeket, majd az élővilág növényeit, állatait költöztethették a megfelelő környezetbe. az Őrségi Nemzeti Park két munkatársa magyarázta el számukra, hogy mennyire fontos, hogy a környezetükre figyelni kell, óvni, védeni kell a természetet legyen az mesterséges, vagy természetes élőhely. A gyerekek nagyon érdeklődőek voltak, folyamatosan záporoztak az előadók felé a jobbnál jobb kérdések, melyekre közösen keresték meg a válaszokat.

Képek megtekinthetők IDE kattintva.