DÖK Nap: Iskolai farsang
3. Iskolaelőkészítő foglalkozás a leendő 1.osztályosoknak és szüleiknek
Szülői Közösség gyűlése
A kommunista és egyéb diktatúrák emléknapja - megemlékezés történelem órákon
HKSzCsPSzV
134
567891011
121314151618
2021222425
26272829

XXII. Vizuális Találékonyság

Vissza a hírekhez « | 2024. január 24.
XXII. Vizuális Találékonyság

2024.január 23-án került megrendezésre a Rumi Rajki István Általános Iskola által meghirdetett XXII. Vizuális Találékonyság elnevezésű verseny 2.fordulója. Előzőleg 15 alkotást küldtünk be az 1.fordulóban a Közlekedésünk múltja,jelene címet viselő versenyre.

Alábbi tanulóink színvonalas képeivel vettünk részt a megmérettetésen:

Császár Róza,Tóth Bence,Dávid Gréta, Baráth Ábel, Nagy Natália, Lakics Izabell, Rádi Amina, Lisztes Panna, Baba-Mező Abigél, Bárdi Réka, Süle Emma, Takács Dóra, Vigh Bora Betta, Imre Panna, Németh Emília.

A helyszínen is gyönyörű alkotások születtek, a zsűrinek nehéz dolga volt. A két elkészült kép összesítése után örömmel értesültünk róla,hogy 3 tanulónk is helyezést ért el saját kategóriájában.

Bárdi Réka 4.b osztályos tanulónk III. helyezett lett a 2. korcsoportban.
A 3.korcsoportban Takács Dóra 5.a osztályos diákunk III.,Süle Emma 5.a osztályos tanulónk II. helyezést ért el.

Sok szeretettel gratulálunk a helyezetteknek, köszönjük a részvételt,a remek munkát az összes résztvevő gyermeknek, valamint a segítséget és a támogatást a szülőknek.

Kapcsolódó fotók (8db)
XXII. Vizuális TalálékonyságXXII. Vizuális TalálékonyságXXII. Vizuális TalálékonyságXXII. Vizuális TalálékonyságXXII. Vizuális TalálékonyságXXII. Vizuális TalálékonyságXXII. Vizuális TalálékonyságXXII. Vizuális Találékonyság