DÖK Nap: Iskolai farsang
3. Iskolaelőkészítő foglalkozás a leendő 1.osztályosoknak és szüleiknek
Szülői Közösség gyűlése
A kommunista és egyéb diktatúrák emléknapja - megemlékezés történelem órákon
HKSzCsPSzV
134
567891011
121314151618
2021222425
26272829

Színházban jártunk

Vissza a hírekhez « | 2023. december 5.
Színházban jártunk

2023.11.24-én a szombathelyi Weöres Sándor Színházban járt a 3.B. osztály

Osztályfőnökükkel, Zoli bácsival és Andi nénivel az Óz, a csodák csodája című musicalt nézték meg. Busszal indultak útnak, majd megérkezve a színházba elfoglalta mindenki a helyét. Ekkor kezdetét vette a varázslat, végig a sárgaköves úton. Találkoztak a jó és rossz boszorkánnyal, Emmy nénivel és Henry bácsival. A fantasztikus jelmezek fokozták a varázslatot, hogy minél jobban beleképzeljék magukat a történetbe. Hatalmas élmény volt számukra, hogy az előadást követően lehetőségük volt találkozni Dorothyval, a Bádogemberrel, a Szalmabábuval, a bátran félős Oroszlánnal és a nagy kedvenccel Totóval, a kutyával. A nagy találkozást közös fotóval sikerült megörökíteniük. Hazatérve boldogan mesélték el élményeiket, de tudták, hogy kalandjaik hamarosan folytatódnak…

Zoli bácsi

Kapcsolódó fotók (6db)
Színházban jártunkSzínházban jártunkSzínházban jártunkSzínházban jártunkSzínházban jártunkSzínházban jártunk