DÖK Nap: Iskolai farsang
3. Iskolaelőkészítő foglalkozás a leendő 1.osztályosoknak és szüleiknek
Szülői Közösség gyűlése
A kommunista és egyéb diktatúrák emléknapja - megemlékezés történelem órákon
HKSzCsPSzV
134
567891011
121314151618
2021222425
26272829

Erzsébet tábor – Advent – 3.B.

Vissza a hírekhez « | 2023. december 5.
Erzsébet tábor – Advent – 3.B.

A harmadik osztály kalandjai tovább folytatódtak.

Sikeres pályázat révén lehetőségük volt 2023.11.29.-2023.12.01. között három napot a zánkai Erzsébet Táborban tölteni. Az adventi időszak keretében óriási élményekkel lettek gazdagabbak. Vonattal indultak útnak, hogy kezdetét vegye nagy kalandjuk, hiszen sokan életükben először alszanak távol szüleiktől, töltenek el több napot táborban. Lehetőségük volt számos kiválóan szervezett programon részt venni. A lézerharc igazi nagy lehetőség volt számukra, különösen amikor az esti ráadásban Zoli bácsi is beszállt, Andi néni pedig végig szurkolt mindkét csapatnak. Másnap a Fővárosi Nagycirkusz előadásán vehettek részt, ahol még sikerült a bohóc piros orrát is megszerezni, zsonglőrök, légtornászok és egy papagájokkal, kakaduval utazó kalózzal is találkozhattak. Délután egy nagyon jó hangulatú karácsonyi forgatag elnevezésű sorversenyen vehettek részt, ahol 11 iskolával mérhették össze gyorsaságukat, lelményességüket. Természetesen nem maradhatott el a három nap egyikén sem a karácsonyi forró csoki, a linzer, a pozsonyi kifli és a mikulás meglepetése sem. Óriási élmény volt, ahová mindenképpen szeretnének még visszatérni.

Kapcsolódó fotók (10db)
Erzsébet tábor – Advent – 3.B.Erzsébet tábor – Advent – 3.B.Erzsébet tábor – Advent – 3.B.Erzsébet tábor – Advent – 3.B.Erzsébet tábor – Advent – 3.B.Erzsébet tábor – Advent – 3.B.Erzsébet tábor – Advent – 3.B.Erzsébet tábor – Advent – 3.B.Erzsébet tábor – Advent – 3.B.