ADVENTI FORGATAG a Szülői Közösség szervezésében /a város Főterén/
"Öltözz pirosba Hatos" felhívás
Karácsonyi ünnepség
Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
TÉLI SZÜNET
HKSzCsPSzV
23
4578910
11121314151617
18192324
25262728293031

Halloween a második osztályokban

Vissza a hírekhez « | 2023. október 31.
Halloween a második osztályokban

A halloween a tökéletes emlékeztető arra, hogy a varázslat bennünk él.

(Sarah Ban Breathnach)

Haloween délutánt tartottunk 2/A közösen a 2/E vel. 5 csapatot alakìtottunk ki, akik versenyeztek egymással.A feladatok között volt: Szògyűjtès, amiben szerepel a 'tök' szò, mesealkotàs a 'tök' szò elhagyàsàval, kakukktojàs keresèse, mùmiakèszìtés, wc papìrral tekerték be egymàst. A győztes csapat tagjai vàlaszthattak zenét, amire tàncoltak. Volt aki beöltözött farkasnak, pòknak, csontvàznak, vèrfarkasnak.....Nagyon jòl èreztük magunkat, remekül sikerült a dèlutàn.

Renáta néni és Anett néni

Kapcsolódó fotók (10db)
Halloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokban