Erdei iskola _ Csömödér _ 4.A
Hittanos kirándulás _ 3. évfolyam
Medve Matek verseny
Digitális országos mérés 4.A
Tanítás nélküli munkanap _ 14.HATOSfogat Művészeti Fesztivál
Pünkösd – tanítási szünet
Digitális kimeneti mérés – 5.A
Ambrózy verseny
Szövegértés verseny az alsó tagozaton
Országos digitális mérés 4.B
Takács János Labdarúgó Emléktorna
Országos digitális mérés 5.A
Jutalomkirándulás _ 5.A
Emelt angol bemutató óra a leendő 1.osztályos tanulóknak és szüleiknek
HKSzCsPSzV
12345
79101112
1314151819
232526
2930

Halloween a második osztályokban

Vissza a hírekhez « | 2023. október 31.
Halloween a második osztályokban

A halloween a tökéletes emlékeztető arra, hogy a varázslat bennünk él.

(Sarah Ban Breathnach)

Haloween délutánt tartottunk 2/A közösen a 2/E vel. 5 csapatot alakìtottunk ki, akik versenyeztek egymással.A feladatok között volt: Szògyűjtès, amiben szerepel a 'tök' szò, mesealkotàs a 'tök' szò elhagyàsàval, kakukktojàs keresèse, mùmiakèszìtés, wc papìrral tekerték be egymàst. A győztes csapat tagjai vàlaszthattak zenét, amire tàncoltak. Volt aki beöltözött farkasnak, pòknak, csontvàznak, vèrfarkasnak.....Nagyon jòl èreztük magunkat, remekül sikerült a dèlutàn.

Renáta néni és Anett néni

Kapcsolódó fotók (10db)
Halloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokbanHalloween a második osztályokban