ADVENTI FORGATAG a Szülői Közösség szervezésében /a város Főterén/
"Öltözz pirosba Hatos" felhívás
Karácsonyi ünnepség
Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
TÉLI SZÜNET
HKSzCsPSzV
23
4578910
11121314151617
18192324
25262728293031

Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok....

Vissza a hírekhez « | 2023. október 22.
Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok....

Az éjszaka eltakarja a világot, de feltárja a világegyetemet.

Evan Esar

 

Az ELTE Planetáriumát látogatták meg a 4.a osztály tanulói. Fantasztikus előadást hallhattak az éjszaka elénk táruló csillagvilágról, a mítikus múltról. Mindenki beazonosíthatta és megtalálhatta az égbolton a csillagjegyét.

Érdemes lenne minden tanulónak egy kis kirándulást tenni a csillagok világába.

Kapcsolódó fotók (7db)
Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok....Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok....Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok....Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok....Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok....Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok....Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok....