ADVENTI FORGATAG a Szülői Közösség szervezésében /a város Főterén/
"Öltözz pirosba Hatos" felhívás
Karácsonyi ünnepség
Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
TÉLI SZÜNET
HKSzCsPSzV
23
4578910
11121314151617
18192324
25262728293031

Meglógtunk a suliból

Vissza a hírekhez « | 2023. szeptember 25.

Kérdezhetik, mitől lesz egy táborozás felejthetetlen, örök emlék!

Mi már tudjuk. Először is kell hozzá egy csodálatos helyszín, mint a Balaton. Egy olyan tábor, ahol tényleg minden a gyermekekről szól, mint a Zánkai Erzsébettábor. Profi szervezés, abszolút biztonság, fantasztikus programok, színvonalas rendezvények és sok-sok segítő ember, akik 24 órában szerveznek, kiszolgálnak és értünk vannak. Persze nem baj, ha van hozzá jó idő, mint a szeptemberi indiánnyár. Végül, ami talán a legfontosabb hozzávaló, egy kiváló közösség, mint az 5. a osztály. Olyan csapat, akik teljes létszámban, nagy lelkesedéssel és izgalommal várták a 3 napos kiruccanást. Akik szívvel –lélekkel, vidáman, egymást segítve, igazi barátságban élvezték és értékelték az együtt töltött táborozás minden percét. Hát ennyi…ha mindez megvan, ígérjük, nem fognak csalódni!

Köszönjük Soós Eszti néninek is, hogy eljött velünk és odaadó szeretettel segített mindenben.

Bándoliné Pájer Éva osztályfőnök