A Zene Világnapja, A Népmese Napja _ megemlékezés
Az Aradi Vértanúkra emlékezünk
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP _ Pedagógus kirándulás
BÁZISINTÉZMÉNYI jó-gyakorlat /Boldogságóra a Kneipp-módszertan alkalmazásával 6.A osztályban/
NYÍLT TANÍTÁSI NAP _ 1.,2.,3. órákban
Pályaorientációs Szülői értekezlet _7.,8. osztályos tanólők szüleinek
Ünnepség a Középiskola nagytermében
Tanítási szünet _ Nemzeti ünnep
SULIZSÁK program
Lázár Ervin Program_ 2.,4.,5. évfolyamon
Őszi szünet
HKSzCsPSzV
1
34578
11131415
1617182122
252629
3031

ÚJRA BÁZISINTÉZMÉNYI CÍM!

Vissza a hírekhez « | 2023. szeptember 5.

Az Oktatási Hivatal által kiírt Bázisintézmény cím pályázatra iskolánk is beadta újra a pályázatot. Úgy gondoltam, hogy szeretnénk továbbra is megismertetni, bemutatni iskolánk jó-gyakorlatait érdeklődő pedagógusoknak, iskoláknak. Elkezdtünk egy magas színvonalú szakmai munkát iskolánk kiváló pedagógusival, amit folytatni szerettünk volna. Így újra beadtuk a pályázatot, az Oktatási Hivatal pedig érdemesnek ítélte. Büszke vagyok a kollégákra, tanárokra, tanítókra, gyógypedagógusokra, akikkel együtt sikerült ismét elnyernünk 2023 és 2026 között a Bázisintézményi címet.

Az ünnepélyes átadásra 2023. augusztus 29-én Szakmai tanévnyitó konferencia keretében az ELTE Savaria Egyetemi Központ Dísztermébe került sor. Vas vármegyében hét intézmény képviselői vehettek át oklevelet, hatalmas büszkeség, hogy iskolánk is köztük van.

A rendezvényről készült sajtóanyag ezen a linken elérhető:

https://www.vaol.hu/helyi-kozelet/2023/08/bazisiskolak-lettek-szombathelyen-tajekoztattak-az-igazgatokat-az-uj-tanev-feladatairol

Molnár Krisztina _ igazgató