A Zene Világnapja, A Népmese Napja _ megemlékezés
Az Aradi Vértanúkra emlékezünk
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP _ Pedagógus kirándulás
BÁZISINTÉZMÉNYI jó-gyakorlat /Boldogságóra a Kneipp-módszertan alkalmazásával 6.A osztályban/
NYÍLT TANÍTÁSI NAP _ 1.,2.,3. órákban
Pályaorientációs Szülői értekezlet _7.,8. osztályos tanólők szüleinek
Ünnepség a Középiskola nagytermében
Tanítási szünet _ Nemzeti ünnep
SULIZSÁK program
Lázár Ervin Program_ 2.,4.,5. évfolyamon
Őszi szünet
HKSzCsPSzV
1
34578
11131415
1617182122
252629
3031

LEG Kirándulás

Vissza a hírekhez « | 2023. június 18.

A szorgalom és kitartás koronája: LEG kirándulás a Zobori Élményközpontban

 

2023. június 14-én 44 diák érdemelte ki, hogy egész éves munkájával, kitűnő év végi bizonyítványával egy különleges kiránduláson vegyen részt. Az úticélunk a zalaszabari Zobori Élményközpont volt, ahol egy izgalmas és kalandokkal teli napot tölthettünk el együtt.

A Zobori Élményközpont az hely, ahol az élmények és a tanulás találkoznak. A látogatók számára számos interaktív kiállítás és játék áll rendelkezésre. A gyerekeknek lehetőségük volt részt venni érdekes kísérletekben, szimulációkban és ügyességi feladatokban, amelyek nemcsak szórakozást nyújtottak, de elmélyítették tudásukat is. A gyerekek örömmel simogatták a nyuszikat az állatsimogatóban, lelkesen csúsztak az óriás csúszdán, és a 4D mozi filmélményét még a hazaúton is felváltva mesélték. Az igazán bátrak a hullámvasút és a kötélpálya kihívásaival is szembenéztek.

Reméljük, hogy ez a kirándulás nemcsak értékes élményeket nyújtott a résztvevő gyerekeknek, hanem inspirációt is adott számukra, hogy továbbra is kitartóan törekedjenek a kitűnő eredményekre.

Képek megtekinthetők IDE kattintva.