A Zene Világnapja, A Népmese Napja _ megemlékezés
Az Aradi Vértanúkra emlékezünk
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP _ Pedagógus kirándulás
BÁZISINTÉZMÉNYI jó-gyakorlat /Boldogságóra a Kneipp-módszertan alkalmazásával 6.A osztályban/
NYÍLT TANÍTÁSI NAP _ 1.,2.,3. órákban
Pályaorientációs Szülői értekezlet _7.,8. osztályos tanólők szüleinek
Ünnepség a Középiskola nagytermében
Tanítási szünet _ Nemzeti ünnep
SULIZSÁK program
Lázár Ervin Program_ 2.,4.,5. évfolyamon
Őszi szünet
HKSzCsPSzV
1
34578
11131415
1617182122
252629
3031

Az Őrségben jártunk

Vissza a hírekhez « | 2023. május 23.

Három napos természetiskolai programon vett részt a 7.A osztály a közeli meseszép vidéken: az Őrségben. Túráink során megcsodáltuk a szelíd hullámú dombokat, a vadvirágos réteket, megismertük a jellegzetes őrségi tóka élővilágát. Bejártuk a Szalafői Népi Műemlékegyüttes területét, ahol bepillantást nyerhettünk az egykori lakók életmódjába, korongozással pedig saját kezűleg készítettünk agyagból tárgyakat. Szalafőn még bepillantottunk a bölények és a vadlovak világába is. Őriszentpéteren, a Natura 2000 Látogatóközpontban interaktív játékok segítségével bővítettük ismereteinket. A Természetiskola szép és kényelmes szállásán volt lehetőség sokat játszani, tábortűznél sütögetni, beszélgetni. Nem tervezett programként, még a településen áthaladó Tour de hongrie kerékpáros versenyfutamát is megnéztük. Jól éreztük magunkat, és köszönjük a programvezetők segítségét !

Kovácsné Csákvári Bea
osztályfőnök

 

Képek megtekinthetők IDE kattintva.