A Zene Világnapja, A Népmese Napja _ megemlékezés
Az Aradi Vértanúkra emlékezünk
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP _ Pedagógus kirándulás
BÁZISINTÉZMÉNYI jó-gyakorlat /Boldogságóra a Kneipp-módszertan alkalmazásával 6.A osztályban/
NYÍLT TANÍTÁSI NAP _ 1.,2.,3. órákban
Pályaorientációs Szülői értekezlet _7.,8. osztályos tanólők szüleinek
Ünnepség a Középiskola nagytermében
Tanítási szünet _ Nemzeti ünnep
SULIZSÁK program
Lázár Ervin Program_ 2.,4.,5. évfolyamon
Őszi szünet
HKSzCsPSzV
1
34578
11131415
1617182122
252629
3031

Sopronban jártunk, bobpályát is láttunk!

Vissza a hírekhez « | 2023. május 12.

Május 10-én a 6.A osztály soproni osztálykiránduláson vett részt, amelynek keretében számos élménnyel gazdagodhattak a tanulók. A Harrer Csokoládémanufaktúrában tett látogatás során képet kaphattak a gyerekek, de a  kísérő felnőttek is arról, mi mindenen kell keresztül mennie és milyen hosszú utat megtennie egy kakaóbabnak ahhoz, hogy szánkban élvezhessük az ezernyi féle ízt, amit e kis babszem kínál, persze, egy nem egyszerű előállítási folyamatnak köszönhetően.

Következett tele hassal és hatalmas nagy izgalommal a bobpálya, talán a nap fénypontja. Azaz, lehetett volna, ha ezt nem követte volna az ebéd a McDonald’s-ban. A merészebbek 6 hamburgerrel és némi édességgel lettek súlyosabbak, amit aztán lesétálhattak a soproni hegyekben, a Lővérekben. Hogy az itt elveszített kalóriákat pótoljuk, utunk a belvárosban folytatódott egy kis városnézéssel és a jócskán megcsappant pénztárcáknak köszönhetően szerény fagyizással egybekötve.

Élményekben gazdagodva, kicsit fáradtan, de annál vidámabban érkeztek haza a gyerekek.

Külön köszönet az anyukáknak, akik elkísértek bennünket, valamint iskolánk dolgozóinak is, akik velünk tartottak ezen a napon.

Király Edit

Képek megtekinthetők IDE kattintva.