A Zene Világnapja, A Népmese Napja _ megemlékezés
Az Aradi Vértanúkra emlékezünk
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP _ Pedagógus kirándulás
BÁZISINTÉZMÉNYI jó-gyakorlat /Boldogságóra a Kneipp-módszertan alkalmazásával 6.A osztályban/
NYÍLT TANÍTÁSI NAP _ 1.,2.,3. órákban
Pályaorientációs Szülői értekezlet _7.,8. osztályos tanólők szüleinek
Ünnepség a Középiskola nagytermében
Tanítási szünet _ Nemzeti ünnep
SULIZSÁK program
Lázár Ervin Program_ 2.,4.,5. évfolyamon
Őszi szünet
HKSzCsPSzV
1
34578
11131415
1617182122
252629
3031

Tanulmányi séta a háztáji gazdaságokban

Vissza a hírekhez « | 2023. május 9.

Kneipp programunk következő részébe a 2. A és a 3.A osztályos tanulók, valamint két -őket vendéglátó- család kapcsolódott be. Betekintést engedtek saját családi gazdaságukba, elmesélték, hogy miért fontos számukra, hogy a saját kertjükből, udvarukról kerüljön a konyhára az élelmiszer egy része. Megtudtuk, mi mindenre használhatjuk a szalmát, miért lehetnek fontosak a háziállatok, vagy a kiskerti növények. Nagyon jó volt látni, hogy az öngondoskodás során miként lehet a természettel harmóniában lenni . Ezúton is nagyon megköszönjük Dávid Gréta nagyszüleinek és Németh Peti szüleinek az élményteli „tanórát” és a  szeretetteljes vendéglátást.

Kovácsné Csákvár Bea és Stifter Lívia

 

Képek megtekinthetők IDE kattintva.