A Zene Világnapja, A Népmese Napja _ megemlékezés
Az Aradi Vértanúkra emlékezünk
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP _ Pedagógus kirándulás
BÁZISINTÉZMÉNYI jó-gyakorlat /Boldogságóra a Kneipp-módszertan alkalmazásával 6.A osztályban/
NYÍLT TANÍTÁSI NAP _ 1.,2.,3. órákban
Pályaorientációs Szülői értekezlet _7.,8. osztályos tanólők szüleinek
Ünnepség a Középiskola nagytermében
Tanítási szünet _ Nemzeti ünnep
SULIZSÁK program
Lázár Ervin Program_ 2.,4.,5. évfolyamon
Őszi szünet
HKSzCsPSzV
1
34578
11131415
1617182122
252629
3031

Kézműves Sikerek

Vissza a hírekhez « | 2023. április 21.

Kézműves tanulóink 2 rajzversenyen is sikeresen szerepeltek. Az Óperenciás rajzverseny eredményhirdetésére pénteken került sor az Agora Művelődési - és Sportházban. A zsűri döntése alapján az 1300 beérkezett pályamű közül 430 került be a tárlatra, 43 alkotás lett díjazott. Iskolánkból Bárdi Réka 3.osztályos,Császár Abigél Róza,Baráth Ábel Péter, Kányási Kármen 2.osztályos és Szalai-Csire Leila 1.osztályos tanulónk műve is bekerült a kiállításra. Külön öröm, hogy 2 kis kézműves tanulónk díjazott is lett, Tóth Bence és Horváth Annabella 2.osztályos diákunk részesült ebben az elismerésben.

Felsős tanulóink közül Nagy Regina(6.oszt.) Kis gömböc című műve bekerült a kiállításra,Imre Panna (5.oszt.) pedig díjazott lett.

A kiállítás május 2.-ig tekinthető meg az Agora Művelődési-és Sportházban hétköznap 8-19,szombaton 9-13 óráig. A munkák június 14.-ig ugyanitt átvehetőek.

Szombaton is tovább folytatódtak a versenysikerek. A Hermann Ottó Középiskola által szervezett "Az én varázslatos kertem" című rajzpályázaton Takács Dóra 4.osztályos diákunk az előkelő 1.helyezést szerezte meg csodás képével az 1-4.osztályos kategóriában.

Nagyon sok szeretettel gratulálunk, nagyon büszkék vagyunk az eredményekre.

Képek megtekinthetők IDE kattintva.