A tavaszi szünet utáni első tanítási nap
Digitális országos mérés 6.B
Digitális témahét a felső tagozaton
Digitális országos mérés 6.A
Költészet napja
A Holokauszt áldozatainak emléknapja
3. HATPRÓBA verseny
Anyák napi fotózás
Erdőpedagógiai foglalkozások az 1. és a 2. évfolyamokon
1. osztályosok beiratkozása a 2024/2025. tanévre
FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT - alsó tagozat
Papírgyűjtés _ Művelődési Ház udvarán
Föld napi program a 3. és 4. évfolyamon
FOGADÓÓRA
Böde Péter vándormeseíró
Ásványbemutató és vásár

Kézműves Sikerek

Vissza a hírekhez « | 2023. április 21.

Kézműves tanulóink 2 rajzversenyen is sikeresen szerepeltek. Az Óperenciás rajzverseny eredményhirdetésére pénteken került sor az Agora Művelődési - és Sportházban. A zsűri döntése alapján az 1300 beérkezett pályamű közül 430 került be a tárlatra, 43 alkotás lett díjazott. Iskolánkból Bárdi Réka 3.osztályos,Császár Abigél Róza,Baráth Ábel Péter, Kányási Kármen 2.osztályos és Szalai-Csire Leila 1.osztályos tanulónk műve is bekerült a kiállításra. Külön öröm, hogy 2 kis kézműves tanulónk díjazott is lett, Tóth Bence és Horváth Annabella 2.osztályos diákunk részesült ebben az elismerésben.

Felsős tanulóink közül Nagy Regina(6.oszt.) Kis gömböc című műve bekerült a kiállításra,Imre Panna (5.oszt.) pedig díjazott lett.

A kiállítás május 2.-ig tekinthető meg az Agora Művelődési-és Sportházban hétköznap 8-19,szombaton 9-13 óráig. A munkák június 14.-ig ugyanitt átvehetőek.

Szombaton is tovább folytatódtak a versenysikerek. A Hermann Ottó Középiskola által szervezett "Az én varázslatos kertem" című rajzpályázaton Takács Dóra 4.osztályos diákunk az előkelő 1.helyezést szerezte meg csodás képével az 1-4.osztályos kategóriában.

Nagyon sok szeretettel gratulálunk, nagyon büszkék vagyunk az eredményekre.

Képek megtekinthetők IDE kattintva.