Iskolaelőkészítő szülői értekezlet a leendő 1.osztályos tanulók szüleinek
HATOShét _ MŰVÉSZETEK napja
LEG-ek kirándulása
HATOShét _ SPORTnap
HATOShét _ 6-os KI-MIT-TUD?
HATOShét _ CSALÁDI NAP
Utolsó tanítási nap
Tanévzáró ünnepély, Ballagás
Napközis Erzsébet Tábor - Művészeti Tábor

Sikerülhet Neked Is! (SNI)

Vissza a hírekhez « | 2023. március 31.
Sikerülhet Neked Is! (SNI)

Sikerülhet Neked Is címmel rendezett sajátos nevelési igényű tanulók számára csapatversenyt a Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola 2023.03.30.-án.

Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola 2023.03.30.-án.
Iskolánkat „SZUPERHATOSOK” nevű csapatunk képviselte az 1.2. osztályosok korcsoportjában.
voltak.
ajándékokkal és óriási élményekkel gazdagodtak.
Nagyon köszönjük a szervezést!
Jövőre is ott leszünk, mert valóban „Sikerülhet Nekik Is”!
Tancsics Anett
Takácsné Bódi Andrea

A csapattagok: Balaton Adrián 1.A, Molnár Milán 1.E, Nagy Norina Zoé 2.B, Tamás Dóra 2.B tanulóink voltak.

Rendkívül színvonalas, kellemes hangulatú, játékos feladatokkal teli délelőttön vannak túl kis tanítványaim. Andi nénivel mérhetetlenül büszkék vagyunk rájuk, mert csapatban is tökéletesen működő munkájuk eredményeként korcsoportjuk 3.helyezését szerezték meg. Éremmel, értékes ajándékokkal és óriási élményekkel gazdagodtak.

Nagyon köszönjük a szervezést!

Jövőre is ott leszünk, mert valóban „Sikerülhet Nekik Is”!

Tancsics Anett

Takácsné Bódi Andrea