HKSzCsPSzV
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

„Volt egyszer egy mesebolt, abban minden mese volt”

Vissza a hírekhez « | 2022. december 1.

Mesék és versek töltötték meg a Hatos iskola auláját november 23-án, szerda délután. Három tagú zsűri, Györe Zoltán újságíró, Iszakné Koszorús Judit, a Művelődési Ház vezetője, és Ágoston Andrea tanárnő, iskolánk igazgatóhelyettese köszöntötte a nagyérdemű közönséget és az izgatott versenyzőket, majd kezdődött az 1-2. osztályosok, és rögtön ezt követően a 3-4. osztályos korcsoport megmérettetése. Összesen 17 kisdiák mondott egy-egy verset Gazdag Erzsi tollából, és egy szabadon választott mesét. És hogy milyen is egy ilyen délután? Rettentő szórakoztató, és egyben izgalmas is! Nagyon élvezetesen előadott meséket és verseket is hallhattunk, köszönet ezért főként a versenyzőknek, no meg a szülőknek és tanítóknak, akik segítették a bátor jelentkezőket!

Na de a zsűrinek nehéz feladatot adtak a gyerekek! Így aztán mindkét korcsoportban 4-4 versenyző kaphatott oklevelet és értékes könyvet, a többi résztvevő pedig emléklapot.

1-2. osztály:

I.         Farkas Zoé Eliza 2.B

II.        Császár Abigél Róza 2.B

III.       Tancsics Fanni 1.A és Kajcsos Réka 2.A

3-4. osztály:

I.         Turay Zalán 3.A

II.        Hegedűs Milán 3.A

III.       Varga Ármin 3.B és Kéri Máté 4.A

A két első helyezett képviselheti iskolánkat a szombathelyi Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által ovisoknak és alsósoknak meghirdetett, Gazdag Erzsiről elnevezett versenyen. Nagyon büszkék vagyunk rájuk, szívből gratulálunk nekik és a többi résztvevőnek is!

Boldizsár Katalin szervező pedagógus

 

Képek megtekinthetők IDE kattintva.