Téli szünet utáni 1. tanítási nap
A Don kanyarban elesettekre emlékezünk történelem órákon
2. Iskolaelőkészítő foglalkozás a leendő 1.osztályosoknak és szüleiknek
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
Félévi értesítők osztása
A Művészeti Iskola Félévi Záróvizsgája
HKSzCsPSzV
1
2345678
10111315
1617192122
2425262829
3031

XVII. Savaria Közlekedésbiztonsági Verseny

Vissza a hírekhez « | 2022. november 25.

17. alkalommal megrendezett Savaria Közlekedésbiztonsági Versenyen sikeresen teljesített iskolánk csapata.Az idei tanévben három megye 10 iskolájának 10 csapatából iskolánk csapata az első helyet szerezte meg és Boncz Domán 8. osztályos tanuló az egyéni versenyben második helyet ért el. meg mérte össze tudását. A csapat tagjai: Boncz Domán 8.o., Mannheim Zsombor 8.o., Smuk Igor 7.o. tanuló. Három versenyszámban mérettették meg magukat a versenyzők: kerékpáros kresz tesztet töltöttek ki, kerékpárt szereltek időre, illetve egy kerékpáros akadálypályát teljesítettek.

Csapat eredmények:

1. HATOSOKK - Hatos Ferenc Ált. Isk., Vép

2. TRICIKLI - Szentpéterfai Ált. Isk.

3. BŐI ISKOLA - Bői Ál

Egyéni eredmények:

1. Pikács Márk - Bői Ált. Isk.

2. Boncz Domán - Hatos Ferenc Ált Isk., Vép

3. Paukovits Levente - Szentpéterfai Ált. Isk.

 

Nagyon büszke vagyok a gyerekek eredményére!

Még egyszer is szívből gratulálok nekik!

Somogyi Gabriella

További képek megtekinthetők IDE kattintva.