Mindenszentek,ünnep_Tanítási szünet
Szülői Közösség gyűlése
BÁZISINTÉZMÉNYI jó-gyakorlat /Boldogságóra a Kneipp-módszertan alkalmazásával 6.A osztályban/
Országos Digitális Bementi mérés 6.A /természettudomány, idegen nyelv/
BÁBSZÍNHÁZ /alsó tagozat, bérletes előadás a Művelődési Házban/
FOGADÓÓRA
Karácsonyi fotózás
8:00 Országos Digitális Bemeneti mérés 5.A 11:00 Országos Digitális Bemeneti mérés 5.B /szövegértés, matematika/
8:00 Országos Digitális Bemeneti mérés 4.A /szövegértés, matematika/
1. ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ FOGLALKOZÁS a leendő 1. osztályos tanulóknak és szüleiknek
EGÉSZSÉG-hét
ADVENTI FORGATAG a Szülői Közösség szervezésében /a város Főterén/
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP _ Pályaorientációs nap
BÁBSZÍNHÁZ /alsó tagozat, bérletes előadás a Művelődési Házban/
HKSzCsPSzV
23456
111213
141820
2223242627
29

Tekert a HATOS!

Vissza a hírekhez « | 2022. november 6.
Az idei évben elkészült a Vép- Szombathely összekötő kerékpárút kiépítése. Ennek köszönhetően, kihasználva a kellemes őszies időjárást egy könnyed biciklizésre invitáltuk az iskola tanulóit és a szülőket. A Szülői Közösség szervezésével október 28-án, pénteken került lebonyolításra a "Teker a HATOS!"! Ehhez a programhoz csatlakozott Vép város önkormányzata is. A Hatos-iskola diákjaival, szülőkkel és számos helyi lakossal meghódítottuk az új kerékpárutat! A legkisebb résztvevők még gyerekülésben anyukákkal közösen teljesítették a távot. Óvodásokkal, iskolásokkal, szülőkkel valamint az idősebb korosztály aktivitásával közel 50 fős csapat alakult ki! A bő 40 perces tekerés után pedig egy hivatalos átadóra is sor került! Ágh Péter országgyűlési képviselő, Dr Kondora Bálint Vas Megyei közgyűlés alelnöke és Kovács Péter polgármester Úr közössen elvágták a szalagot, ezzel hivatalosan is átadva az új vépi szakaszt! A Túrabirodalom közreműködésével a gyereknek nápolyival és almával készültünk az átmozgató bringázás levezetésére. A lebonyolítás biztonságára pedig a helyi polgárőrség tagjai figyeltek! A csoport kép elkészülése után mindenki hazafelé fordította a kerékpárját! Örülünk, hogy kicsit kitudtunk mozdulni, és kitudtuk használni a szép időjárást! Kellemes, aktív délutánt töltöttünk el a közös tekeréssel!
Szülői Közösség
Képek megtekinthetők IDE kattintva.

Vaol cikk megtekinthető IDE kattintva.