Mindenszentek,ünnep_Tanítási szünet
Szülői Közösség gyűlése
BÁZISINTÉZMÉNYI jó-gyakorlat /Boldogságóra a Kneipp-módszertan alkalmazásával 6.A osztályban/
Országos Digitális Bementi mérés 6.A /természettudomány, idegen nyelv/
BÁBSZÍNHÁZ /alsó tagozat, bérletes előadás a Művelődési Házban/
FOGADÓÓRA
Karácsonyi fotózás
8:00 Országos Digitális Bemeneti mérés 5.A 11:00 Országos Digitális Bemeneti mérés 5.B /szövegértés, matematika/
8:00 Országos Digitális Bemeneti mérés 4.A /szövegértés, matematika/
1. ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ FOGLALKOZÁS a leendő 1. osztályos tanulóknak és szüleiknek
EGÉSZSÉG-hét
ADVENTI FORGATAG a Szülői Közösség szervezésében /a város Főterén/
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP _ Pályaorientációs nap
BÁBSZÍNHÁZ /alsó tagozat, bérletes előadás a Művelődési Házban/
HKSzCsPSzV
23456
111213
141820
2223242627
29

Tanulmányi nap a DKA laborban

Vissza a hírekhez « | 2022. október 7.

Tanulmányi nap keretében a  Digitális Közösségi Alkotóműhely foglalkozásán vettünk részt a 7.A osztályos tanulókkal Szombathelyen. Korszerű gépek és felszerelések segítségével megismerkedtünk olyan innovatív technológiákkal, mint a 3D nyomtatás, lézervágás vagy az ipari automatizálás. Kipróbálhatták a lego robotok programozását, sütiformát nyomtattak 3D nyomtatóval, és különféle mintákat vágtak lézerrel. Megcsodáltuk a műhelyben kiállított korábbi alkotásokat, majd a foglalkozás végén megfogalmazták a gyerekek, hogy milyen nagy munka, szaktudás rejlik ezek mögött, valamint azt is, hogy milyen nagy lehetőségek nyílnak ezekkel a technológiákkal.

Kovácsné Csákvári Bea

 

Képek megtekinthetők IDE kattintva.