A Zene Világnapja, A Népmese Napja _ megemlékezés
Az Aradi Vértanúkra emlékezünk
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP _ Pedagógus kirándulás
BÁZISINTÉZMÉNYI jó-gyakorlat /Boldogságóra a Kneipp-módszertan alkalmazásával 6.A osztályban/
NYÍLT TANÍTÁSI NAP _ 1.,2.,3. órákban
Pályaorientációs Szülői értekezlet _7.,8. osztályos tanólők szüleinek
Ünnepség a Középiskola nagytermében
Tanítási szünet _ Nemzeti ünnep
SULIZSÁK program
Lázár Ervin Program_ 2.,4.,5. évfolyamon
Őszi szünet
HKSzCsPSzV
1
34578
11131415
1617182122
252629
3031

Kutatók Éjszakája 8.B

Vissza a hírekhez « | 2022. október 7.

Egy gödör Sárváron - dr. Csont szemével, Győzd le a gépet Amőbában! Versenyezz barátaiddal!, Nézd meg hogy talál ki a Labirintusból a mesterséges intelligencia!, Internetes kommunikáció, Vizuális menedzsment-ha látom, tudom!, Játszva tanító modern társasjátékok……

….csak néhány program, amelyen részt vehettünk, néhány előadás, amit meghallgathattunk, játék, amit kipróbálhattunk szeptember 30-án a Savaria Egyetemi Központ országos programján. Túléltünk egy szabadulószobát is, de ami a legnagyobb élmény volt, hogy mindezt együtt csinálhattuk.

 

Képek megtekinthetők IDE kattintva.