Mindenszentek,ünnep_Tanítási szünet
Szülői Közösség gyűlése
BÁZISINTÉZMÉNYI jó-gyakorlat /Boldogságóra a Kneipp-módszertan alkalmazásával 6.A osztályban/
Országos Digitális Bementi mérés 6.A /természettudomány, idegen nyelv/
BÁBSZÍNHÁZ /alsó tagozat, bérletes előadás a Művelődési Házban/
FOGADÓÓRA
Karácsonyi fotózás
8:00 Országos Digitális Bemeneti mérés 5.A 11:00 Országos Digitális Bemeneti mérés 5.B /szövegértés, matematika/
8:00 Országos Digitális Bemeneti mérés 4.A /szövegértés, matematika/
1. ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ FOGLALKOZÁS a leendő 1. osztályos tanulóknak és szüleiknek
EGÉSZSÉG-hét
ADVENTI FORGATAG a Szülői Közösség szervezésében /a város Főterén/
TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP _ Pályaorientációs nap
BÁBSZÍNHÁZ /alsó tagozat, bérletes előadás a Művelődési Házban/

„Hol volt, hol nem volt”

Vissza a hírekhez « | 2022. október 7.

Szeptember 30. A magyar népmese napja

A mi iskolánk egy hétig is ünnepelte ezt az eseményt. Szeptember 28-án, szerdán két mesét hozott az alsós gyerekeknek Albert Zsuzsánna. Néphagyományokkal, hangszerekkel gazdagított előadásában az elsős és másodikas nebulók Az aranyszőrű bárány, a 3.-as és 4.-es nagyobbak pedig az Angyalbárányok című népmeséket hallgathatták meg. Az előadás után rajzpályázatot hirdettünk, a legszebb művekből pedig kiállítást rendezett iskolánk igazgatónője „Hol volt, hol nem volt” címmel. Október 5-én, szerdán Iván Csilla tanárnő nyitotta meg a gazdag kiállítást. Előzetesen három tagú zsűri tekintette meg (Molnár Krisztina igazgatónő, Győrfi Judit és Bándoliné Pájer Éva tanárnők), a legszebbnek ítélt 10 mű alkotóinak pedig a Művelődési ház igazgatója, Iszakné Koszorús Judit hozott ajándékot. A díjazottak:

• Lisztes Dorka 1.A
  • Csizmadia Sára 1.E
  • Baráth Ábel 2.A
  • Vigh Nilla Zorka 2.A
  • Farkas Zoé 2.B
  • Cser Lotti 3.A
  • Bárdi Réka 3.B
  • Kurcz Ramóna 4.A
  • Süle Emma 4.A
  • Takács Dóra 4.A

Különdíjban részesült a 2.B osztály, akik szép bábokat is készítettek a hallott meséhez.

Képek megtekinthetők IDE kattintva.