Téli szünet utáni 1. tanítási nap
A Don kanyarban elesettekre emlékezünk történelem órákon
2. Iskolaelőkészítő foglalkozás a leendő 1.osztályosoknak és szüleiknek
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
Félévi értesítők osztása
A Művészeti Iskola Félévi Záróvizsgája
HKSzCsPSzV
1
2345678
10111315
1617192122
2425262829
3031

Készülnek a csapatzászlók

Vissza a hírekhez « | 2022. szeptember 15.
Készülnek a csapatzászlók

Indul a harmadik kooperatív év a 3.A osztályban.

A kooperatív tanulás, a tanulók korábbi ismeretei és a modern technológiák alkalmazása mellett az együttműködésre és a csapatmunkára helyezi a hangsúlyt. A 3.a osztály tanulói képesek együttműködni, elfogadni és támogatni társaikat. Technika órán, Kiss Anett nénivel készítették a csapatzászlókat és ötleteltek a csapatkiáltáson.

A világ az együttműködésről, a közös munkáról szól. Ezt meg kell tanulni!

Kapcsolódó fotók (10db)
Készülnek a csapatzászlókKészülnek a csapatzászlókKészülnek a csapatzászlókKészülnek a csapatzászlókKészülnek a csapatzászlókKészülnek a csapatzászlókKészülnek a csapatzászlókKészülnek a csapatzászlókKészülnek a csapatzászlók