Digitális országos mérés 4.A /szövegértés, matematika/
Utolsó tanítási nap
Tanévzáró ünnepély, Ballagás

Újra úton a LEGek buszával

Vissza a hírekhez « | 2022. június 12.

Két év kihagyás után ismét a LEGek buszára szállhattak iskolánk tanulásban, közösségi, művészeti vagy sporttevékenységben legjobban teljesítő tanulói.

Alsópáhokra a Bobo Fun Élményparkba utazott iskolánk 43 diákja. Még az esősen, borongósan induló nap sem szabott határt a kalandoknak. Az élménypark játékai próbára tették a gyerekek bátorságát, ügyességét miközben szórakoztak is. Akcióhősöknek képzelhették magukat a mászófal, a lézerszoba és a felsorolni is sok játék használata közben.

Kellemesen elfáradva, vidám emlékekkel gazdagodva térhettek ismét haza Legjeink.

Reméljük, hogy a tanév utolsó napjaira is sikerül az ott szerzett élményeknek erőt adnia számotokra.

Köszönjük a Tudás Fája Közalapítvány támogatását, amely lehetővé tette a program megvalósítását.

Beke Péterné _ intézményvezető helyettes

Képek megtekinthetők IDE kattintva.