Első tanítási nap a 2022_2023. tanévben
Szülői értekezlet 2-4. évfolyamon
Szülői értekezlet 5-8. évfolyamon
Szülői Közösség gyűlése
A népmese napja az alsó tagozaton
A Zene Világnapja
A Magyar Diáksport Napja _ Témanap

Magyarország-Anglia gyermekszemmel

Vissza a hírekhez « | 2022. június 12.

Az osztályunk számára ismét egy jó lehetőség adódott, melyen Takács Csaba osztályfőnökünk szervezésének köszönhetően részt vehetettünk. Június 4-én a budapesti Puskás Arénában megrendezett Magyarország-Anglia zártkapus labdarúgó mérkőzésre sikerült eljutnunk, melyen 14 év alatti gyermekek vehettek részt. Izgatottan vártuk az utazást, mert sokan közülük még nem voltak ilyen rendezvényen. Az útnak Vép két kis buszával indultunk neki. Az utazás jó hangulatban telt, zenét hallgatunk, beszélgettünk. Időben érkeztünk a stadionba, így a csapatok bemelegítését is végig nézhettük. Szuper helyünk volt, szinte közvetlen közelről szurkolhatunk a magyar válogatottnak. Hatalmas élmény volt, hogy élőben láthattuk, a magyar csapat Anglia elleni győzelmét, amire 60 éve nem volt példa. A mérkőzés után hosszasan kint maradtak a játékosok, a szurkolókkal együtt ünnepelték a győzelmet. Köszönjük a lehetőséget Csaba bácsinak!

Pados Gergő 7.A