Nemzeti Összetartozás Napja - megemlékezés
Pünkösd - ÜNNEP
Osztályozó vizsgák
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
LEG-ek kirándulása
GYEREKNAP-Családi Nap
A Művészeti Iskola Évvégi Záróvizsgája
HATOS NAP
Utolsó tanítási nap
Tanévzáró ünnepély, Ballagás
HKSzCsPSzV
1245
1112
14161719
20212223242526
27282930

Négy múzeumban egy nap alatt

Vissza a hírekhez « | 2022. június 7.

Iskolánk 3.A és 6.A osztályos tanulói múzeumpedagógiai projektnapon vettek részt az elmúlt héten Szombathelyen. Négy múzeumi helyszínen játékos feladatokkal, tárgyalkotó foglalkozásokkal dolgozták fel a vadászat széles témakörét, a természet szeretetét. Ezen felül a program nem titkolt célja a természettől elszakadt emberi civilizáció fiataljainak figyelemfelkeltése a természet és ember összhangjának fontosságára, a tudatos környezetvédelemre – mely napjainkban nagyon időszerű.

Kovácsné Csákvári Bea
Lenner Éva

 

Képek megtekinthetők IDE kattintva.