Nemzeti Összetartozás Napja - megemlékezés
Pünkösd - ÜNNEP
Osztályozó vizsgák
OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
LEG-ek kirándulása
GYEREKNAP-Családi Nap
A Művészeti Iskola Évvégi Záróvizsgája
HATOS NAP
Utolsó tanítási nap
Tanévzáró ünnepély, Ballagás
HKSzCsPSzV
1245
1112
14161719
20212223242526
27282930

Erzsébet Tábor Zánka

Vissza a hírekhez « | 2022. május 12.
Erzsébet Tábor Zánka

„2021-től már 21. századi, grandiózus, modern és nyüzsgő, kultúrfesztivál hangulatú Élménytábor várja a „Zánkai Erzsébet-táborba” érkezőket. Az Élménytáborok fő célja, hogy a táborozók egy turnus ideje alatt a lehető legtöbb élménnyel gazdagodjanak és minél több kikapcsolódásra legyen lehetőségük.” / erzsebettáborok.hu/

Ezeket a sorokat olvasva döntöttek úgy a pedagógusok, hogy az élmény ne maradjon el, vigyünk gyerekeket Zánkára! Május 2-4-ig, 34 tanuló és 4 kísérő pedagógus vett részt a zánkai Erzsébet táborban. A  gyerekeknek valóban élmény, valóban kikapcsolódás, valóban nyüzsgés. A résztvevő tanulók fegyelmezettek, szófogadóak, bátrak, vidámak, mosolygósak, kíváncsiak voltak. Nagyon jól éreztük magunkat! Remélhetőleg legközelebb mások, még többen, jelentkeznek az Erzsébet táborba Zánkára.

Résztvevő osztályok: 4.e, 4.b, 6.b

A kísérő pedagógusok: Ica néni, Renáta néni, Vali néni és Kriszti néni