Erzsébet Tábor Zánka_4.B,4.E,6.B
LEP program_2.E
LEP program 7.A,7.B, 3.A
Digitális országos mérés 8.A /szövegértés, matematika/
Digitális országos mérés 8.B /szövegértés, matematika/
LEP program 8.A,8.B _ Budapest
HATPRÓBA - SNI csapat-verseny
Digitális országos mérés 8.A /természettudomány, idegen nyelv/
Digitális országos mérés 8.B /természettudomány, idegen nyelv/
ERASMUS+ projekt_utazás Spanyolországba, Madridba /2 pedagógus/
Ásványkiállítás az aulában
Digitális országos mérés 6.A /szövegértés, matematika/
BÁBSZÍNHÁZ az alsó tagozatosoknak
Digitális országos mérés 6.B /szövegértés, matematika/
1. BOLDOG ISKOLÁK TALÁLKOZÓJA /Tanítás nélküli munkanap/
Digitális országos mérés 6.A /természettudomány, idegen nyelv/
Digitális országos mérés 6.B /természettudomány, idegen nyelv/
Iskolaelőkészítő Szülői Értekezlet a leendő 1.osztályosok szüleinek
HKSzCsPSzV
1
78
10131415
172122
23242729
3031

Floorball Diákolimpia

Vissza a hírekhez « | 2022. január 5.

A 2021/2022-es tanév floorball diákolimpán sikeresen szerepeltek iskolánk tanulói!

A szombathelyi Váci iskolában megrendezett körzeti tornáról második helyen jutottunk a megyei döntőbe. A megyei döntőnek ismét a szombathelyi Váci iskola adott otthont, ahol a gyerekek nagyon kitettek magukért és ismét eredményesen szerepeltek. A megyei döntőben elért második helyezés azt jelentette, hogy iskolánk is képviselhette Vas megyét az országos elődöntőben Komáromban.

Komáromi országos elődöntőt még a téli szünet előtt rendezték meg, nyolc csapat részvételével. A tornán Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron, Zala és Vas megye két csapata vett részt. A végső helyezéseket körmérkőzéses formában döntötték el a csapatok. A gyerekek nagyon ügyesen játszottak és olyan csapatokkal tudtak szoros mérkőzéseket játszani, amelyekben több igazolt játékos is szerepelt.

Összességében az országos elődöntőben elért hatodik helyezés reális, de ha kis szerencsénk van akkor dobogóközelben végezhettünk volna. Az elért eredmény annak tudatában, hogy a mi csapatunkban teljesen amatőr játékosok szerepeltek nagyon szép eredménynek számít, minden elismerés és dícséretet a gyerekeké.

Csapat tagjai:

Boros Bence, Nyári Dénes, Süle András 8.B. osztályos tanulók, Nyári Dominik 8.A. osztályos tanuló és Gombás Botond 7.B. osztályos tanuló.

Felkészítő: Takács Csaba