Erzsébet Tábor Zánka_4.B,4.E,6.B
LEP program_2.E
LEP program 7.A,7.B, 3.A
Digitális országos mérés 8.A /szövegértés, matematika/
Digitális országos mérés 8.B /szövegértés, matematika/
LEP program 8.A,8.B _ Budapest
HATPRÓBA - SNI csapat-verseny
Digitális országos mérés 8.A /természettudomány, idegen nyelv/
Digitális országos mérés 8.B /természettudomány, idegen nyelv/
ERASMUS+ projekt_utazás Spanyolországba, Madridba /2 pedagógus/
Ásványkiállítás az aulában
Digitális országos mérés 6.A /szövegértés, matematika/
BÁBSZÍNHÁZ az alsó tagozatosoknak
Digitális országos mérés 6.B /szövegértés, matematika/
1. BOLDOG ISKOLÁK TALÁLKOZÓJA /Tanítás nélküli munkanap/
Digitális országos mérés 6.A /természettudomány, idegen nyelv/
Digitális országos mérés 6.B /természettudomány, idegen nyelv/
Iskolaelőkészítő Szülői Értekezlet a leendő 1.osztályosok szüleinek
HKSzCsPSzV
1
78
10131415
172122
23242729
3031

Adventi Forgatag

Vissza a hírekhez « | 2021. december 16.

2021. november 26-án került megrendezésre az Adventi Forgatag, amelyet Szülői Közösségünk immár hetedik alkalommal tartott, olyan családok megsegítésére, ahol sajnos egyik szülő már nem él és legalább egy gyermek iskolánk tanulója. Hosszas dilemma után végül a Vépi Művelődési Ház és Könyvtár teraszán tartottuk adventi vásárunkat, fellépők és helyben fogyasztható ételek és italok nélkül. 12 árus által készített gyönyörű kézműves termékek mellett, a szülők segítségével a Szülői Közösség előre csomagolt süteményekkel készült. A kétórás időtartamú program alatt sikerült karácsonyi hangulatot varázsolni a csillogó dekorációval és a Vépi Művelődési Ház által biztosított karácsonyi zenével, amelyhez még a hóesés is hozzájárult. A különös körülmények ellenére sokan kilátogattak adventi eseményünkre. Az idei évben az összegyűlt támogatásokból családonként 50 ezer forinttal tudunk hozzájárulni két család karácsonyi ünnepéhez, mivel egy család lemondott a támogatásról a többiek javára.  Ezúton is szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki bármely módon támogatta, segítette rendezvényünket!

A Szülői Közösség nevében:

Süléné Bánfalvi Eszter

 

Képek megtekinthetők IDE kattintva.