Téli szünet utáni 1. tanítási nap
Mesemondó verseny az alsó tagozaton
A Don kanyarban elesettekre emlékezünk történelem órákon
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
A Művészeti Iskola Félévi Záróvizsgája
Félévi értesítők osztása
1718202223

Pályaorientációs nap az iskolában

Vissza a hírekhez « | 2021. november 16.

Iskolánkban nagy hangsúlyt fektetünk a 8. osztályos tanulók pályaválasztására. Fontos számunkra, hogy minden diákunk megtalálja a neki legmegfelelőbb középiskolát.

November 15-én iskolánk 7-8. osztályos tanulói rendhagyó pályaorientációs napon vettek részt. Öt vépi helyszínre látogattak el a pedagógusok kíséretében, hogy az ott dolgozók munkájával megismerkedjenek. Jártunk a vépi Önkormányzaton, a fodrásznál, a kozmetikusnál, a Katona pékségben és a Rendőrségen. Egy hasznos délelőttöt tölthettek el a gyerekek, kérdezhettek az őket érdeklő foglalkozásokról.

Köszönjük Kovács Péternek, Lakicsné Holdosi Tímeának, Léránthné Holdosi Gabriellának, Katona Istvánnénak, Bíró Istvánnak, hogy a rendelkezésünkre álltak.

Szalay Gabriella _ felső tagozatos munkaközösség vezető