Téli szünet utáni 1. tanítási nap
Mesemondó verseny az alsó tagozaton
A Don kanyarban elesettekre emlékezünk történelem órákon
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
A Művészeti Iskola Félévi Záróvizsgája
Félévi értesítők osztása
HKSzCsPSzV
12
456789
1113141516
1718202223
25272930
31

Felsőssé avatás a Hatosban

Vissza a hírekhez « | 2021. november 16.

Iskolánkban 2021. november 12-én tartottuk az 5. osztály hagyományos felsőssé avató rendezvényét.

A Diákönkormányzat lelkesen készült az eseményre, a programot a DÖK tagok állították össze. A szigorú járványügyi intézkedések miatt csak az 5. osztály vett részt az eseményen, és sajnos iskolai discot nem tudtunk tartani. A diákoknak különböző feladatokban kellett bizonyítaniuk, hogy megérettek a felső tagozatra. A feladatokban szükség volt a kreativitásukra, megfelelő kommunikációra és együttműködésre. A sikeres feladatmegoldások után esküt tettek, melyben megfogadták méltóan képviselik iskolájukat és példamutatóan viselkednek. A rövid, de tartalmas avatón a szervezők és résztvevők is jól érezték magukat.

Reméljük, hogy legközelebb egy jó hangulatú discoval tudunk majd ünnepelni!

Reiner Dóra – DÖK segítő pedagógus