Téli szünet utáni 1. tanítási nap
Mesemondó verseny az alsó tagozaton
A Don kanyarban elesettekre emlékezünk történelem órákon
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
A Művészeti Iskola Félévi Záróvizsgája
Félévi értesítők osztása
1718202223

TE SZEDD!

Vissza a hírekhez « | 2021. november 10.

A TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért! akció ma hazánk legnagyobb önkéntes mozgalma. A szemétgyűjtési program keretében szerte az országban „nagytakarítanak” a TeSzedd! lelkes önkéntesei. Azért teszik, hogy közösen, összefogva megtisztítsák szűkebb-tágabb környezetüket. Így tettünk mi is, a Hatos iskola felsős diákjaival. Koordinátorként csatlakoztunk a mozgalomhoz és igyekeztünk iskolánk teljes területét, udvarát, parkját, kertjét és a szűkebb környezetét megtisztítani. Gyűjtöttünk mindent, ami kézzel, kesztyűben biztonságosan szedhető és zsákban gyűjthető volt. Az akcióhoz csatlakozni nagyszerű lehetőség volt, ugyanis az összegyűjtött hulladékok szállítási költségeit, valamint a hulladék összegyűjtéséhez szükséges eszközök (kesztyű, zsák, kötöző) biztosítását is az Az Innovációs és Technológiai Minisztérium vállalta.

Köszönet és dicséret diákjainknak a lelkesedésért, és a szorgalomért!

Bándoliné Pájer Éva