Tanítás nélküli munkanap /Nevelési értekezlet a pedagógusoknak/
Az Aradi Vértanúkra emlékezünk a Templomkertben
Kirándulás Ölbőre a 4.B és 4.E osztályoknak
NYÍLT NAP az 1. és 2. évfolyamokon
Óvónők érkeznek az 1.A és 1.E osztályokhoz
PIRLS mérés az 5.A osztályban
Ünnepség a Középiskola nagytermében
Felsőssé avatás 5.A osztálynak
Őszi szünet kezdete
182024

Állati Nagy Party

Vissza a hírekhez « | 2021. október 4.
Állati Nagy Party

Témahét a 2. a osztályban.

Egy hétig az állatok voltak a főszerepben a 2. a osztály életében. Megismerkedtek a háziállatokkal, az erdő rejtelmeit csodálták, belebújtak a víziállatok "bőrébe" és játékosan állatvédelmet tanultak. Elkészítették életük első lapobookját és felkészültek a környezetismeret tantárgyra, amit sajnos csak harmadik osztálytól tanulnak az iskola keretein belül.

Fantasztikus héten vagyunk túl, egy fogékony és a világra érzékeny csapattal.

Köszönetet szeretnénk mondani Németh Józsi bácsinak és Margit néninek a háziállatok megismeréséért és a sajtos vendéglátásért. Köszönjük Hollósi Éva igazgatónőnek, hogy biztonságban barangolhattunk az erdőben.  Köszönettel tartozunk a kollégáknak, akik matematika,testnevelés és  rajz órán munkájukkal támogatták a témahetet. Köszönet jár a szülőknek akik folyamatosan támogatják a munkánkat.

Ölelés az osztály tanulóinak, akik kitartóan, érdeklődve dolgoztak egész héten.

Anett néni és Kriszti néni