Tanítás nélküli munkanap /Nevelési értekezlet a pedagógusoknak/
Az Aradi Vértanúkra emlékezünk a Templomkertben
Kirándulás Ölbőre a 4.B és 4.E osztályoknak
NYÍLT NAP az 1. és 2. évfolyamokon
Óvónők érkeznek az 1.A és 1.E osztályokhoz
PIRLS mérés az 5.A osztályban
Ünnepség a Középiskola nagytermében
Felsőssé avatás 5.A osztálynak
Őszi szünet kezdete
HKSzCsPSzV
23
4578910
1113151617
182024
25262728293031

Állati Nagy Party

Vissza a hírekhez « | 2021. október 4.
Állati Nagy Party

Témahét a 2. a osztályban.

Egy hétig az állatok voltak a főszerepben a 2. a osztály életében. Megismerkedtek a háziállatokkal, az erdő rejtelmeit csodálták, belebújtak a víziállatok "bőrébe" és játékosan állatvédelmet tanultak. Elkészítették életük első lapobookját és felkészültek a környezetismeret tantárgyra, amit sajnos csak harmadik osztálytól tanulnak az iskola keretein belül.

Fantasztikus héten vagyunk túl, egy fogékony és a világra érzékeny csapattal.

Köszönetet szeretnénk mondani Németh Józsi bácsinak és Margit néninek a háziállatok megismeréséért és a sajtos vendéglátásért. Köszönjük Hollósi Éva igazgatónőnek, hogy biztonságban barangolhattunk az erdőben.  Köszönettel tartozunk a kollégáknak, akik matematika,testnevelés és  rajz órán munkájukkal támogatták a témahetet. Köszönet jár a szülőknek akik folyamatosan támogatják a munkánkat.

Ölelés az osztály tanulóinak, akik kitartóan, érdeklődve dolgoztak egész héten.

Anett néni és Kriszti néni

 

 

 

Kapcsolódó fotók (13db)
Állati Nagy PartyÁllati Nagy PartyÁllati Nagy PartyÁllati Nagy PartyÁllati Nagy PartyÁllati Nagy PartyÁllati Nagy PartyÁllati Nagy PartyÁllati Nagy Party
Állati Nagy Party
Állati Nagy Party
Állati Nagy Party