Első tanítási nap
Szülői Közösség gyűlése
1.A és 1.E osztályok fotózása
Osztályok fotózása
Bűvösvölgy, Sopron kirándulás 6.A, 7.A osztályok
MOBILITÁS Hét programjai
Magyar Diáksport Napja /SPORTNAP/
Papírgyűjtés /Bozzai, Kenéz, Pecöl/
Papírgyűjtés /Vép/
Megemlékezés a ZENE Világnapjára és a MESE Világnapjára
HKSzCsPSzV
2345
671112
1415171819
202122232526
29

Tavasszal az erdőn

Vissza a hírekhez « | 2021. május 29.
Tavasszal az erdőn

Nagy élmény tavasszal az erdőben sétálni! Az itthon töltött többhetes kényszerpihenő után jó volt kimozdulni és kikapcsolódni. Unokatestvérem nagyon jól ismeri az erdőt, kerékpárral szoktunk együtt odamenni. Az erdő szélén lerakjuk a bicikliket, és halkan lépkedünk tovább. A lombok közt sokféle madárdal hallatszik. A távolból pedig megismerjük az őzek és a szarvasok hangját. Az avarban   különféle rovarok szorgoskodnak. Mindig előkerül a fényképezőgép is, és ha ügyesek vagyunk, akkor jobbnál-jobb képek készülnek. Számomra ez egy nagyon jó kikapcsolódás, feltölt az erdő szépsége. Szeretem a természet színeit, hangjait, és hogy olyan titokzatos is egy kicsit. Jó látni az állatokat a természetes élőhelyükön. A szarvasok, őzek csordába verődve a tisztáson napoznak, és egy-egy rókát is látunk sompolyogni az úton. Most is nagyon csöndben voltunk, és nem vettek észre minket az állatok, így remek fényképeket tudtunk róluk készíteni.                                                                      
Jószívvel ajánlom mindenkinek a tavaszi erdőjárást, remek időtöltés és kaland is egyben!

 

Boncz Domán 6.B osztályos tanuló

Kapcsolódó fotók (8db)
Tavasszal az erdőnTavasszal az erdőnTavasszal az erdőnTavasszal az erdőnTavasszal az erdőnTavasszal az erdőnTavasszal az erdőnTavasszal az erdőn