Első tanítási nap
Megemlékezés a ZENE Világnapjára és a MESE Világnapjára
202122232526

GYERMEKSZEMMEL 2021 - rajzverseny eredményei

Vissza a hírekhez « | 2021. május 17.

A Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola ismét meghirdette hagyományos rajzversenyét, mely most rendhagyó módon került megrendezésre.

Az idei téma a magyar huszárok, a magyar huszárok életének megjelenítése volt a magyar népmesék segítségével. Két népmesét kellett színes technikákkal megalkotni, hogy azok tükrözzék a mese egy jelenetét, elnyerve majd a zsűri tetszését.

Ez iskolánk művészetis tanulóinak nagyon sikerült, hiszen elhozták a dobogós helyezéseket mindegyik korosztály kategóriájában.

Arany minősítést kapott: Cser Lotti 1.A és Nagy Regina Anna 4.A

Ezüst minősítést kapott: Takács Dóra 2.E és Harami Felícia 4.A

Nagyon gratulálunk a lányoknak a szép eredményekért s igazán büszkék vagyunk rájuk!

Saly Rita _ művészeti iskola tanára