Tanítás nélküli munkanap
ERASMUS + pályázat - Virtuális Mobilitás
20212223

Iskolai farsang

Vissza a hírekhez « | 2021. február 12.
Iskolai farsang

Fergeteges hangulatú farsanggal búcsúztattuk az általános iskola alsó tagozatában az idei covid-telet.

Február 5.-ét megelőzően már karneváli hangulatot varázsoltak az osztályok a termekben, folyosón.

A pénteki napot nagy izgalommal várta minden jelmezes kisdiák és pedagógus. Ugyan a járvány-helyzet ezt a programot is egy kicsit újraterveztette, de semmiről nem kellett lemondanunk, csak kicsit átalakítanunk, osztályszintre szerveznünk.

A Tudás Fája Közalapítványnak köszönhetően idén is jutalmazhattuk a legötletesebb jelmezeket.

A számtalan szülői felajánlásnak valamint a tombolajegyek vásárlásából összegyűlt összegnek hála a legjobban várt esemény, a tombolahúzás is megvalósulhatott.

Nagy tisztelettel köszönjük a Szülői Közösségnek a felajánlott tombola-ajándékokat!

Nagyon köszönjük Szép Krisztinának a büfés ajándék-kuponokat!

Köszönöm Szőllősi Melindának a rengeteg segítséget!

Végül minden kisgyermek nevében köszönöm a kedves Szülők tombola felajánlásait.

Név szerint:

Vép, 2021. 02. 10.