HKSzCsPSzV
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Rajzpályázat a vidráról

Vissza a hírekhez « | 2021. január 25.
Rajzpályázat a vidráról

 

Rajzpályázat a vidráról
A Vadonleső Program immár hetedik éve választja meg azt a védett vagy
fokozottan védett, többnyire közösségű jelentőségű őshonos emlősfajt,
amelyre szeretné egész évben ráirányítani mind a szakmai közösség, mind
pedig a társadalom széles rétegének figyelmét. Az elmúlt évben a vidrára esett
a választás. A meghirdetett rajzpályázatunkra festékkel, grafittal, szénnel
készített alkotások is beérkeztek, a legszebbeket az iskolánk ökofalán lévő
kiállításon csodálhatják meg az arra járók. Gratulálunk az alkotóknak: Nagy Erik,
Velladics Aliz 4.a, Antal Ferenc, Süle Mihály 5.a, Reszegi Bianka 5.b, Horváth
Lili, Scheer Adél 6.a, Varga Vivien 7.a, Bolla Emília 7.b, Németh Boglárka 8.b
osztályos tanulóinknak.
Saly Rita, Csákvári Bea

A Vadonleső Program immár hetedik éve választja meg azt a védett vagy fokozottan védett, többnyire közösségű jelentőségű őshonos emlősfajt, amelyre szeretné egész évben ráirányítani mind a szakmai közösség, mind pedig a társadalom széles rétegének figyelmét. Az elmúlt évben a vidrára esett a választás. A meghirdetett  rajzpályázatunkra festékkel, grafittal, szénnel készített alkotások is beérkeztek, a legszebbeket az iskolánk ökofalán lévő kiállításon csodálhatják meg az arra járók. Gratulálunk az alkotóknak: Nagy Erik, Velladics Aliz 4.a, Antal Ferenc, Süle Mihály 5.a, Reszegi Bianka 5.b,  Horváth Lili, Scheer Adél 6.a, Varga Vivien 7.a, Bolla Emília 7.b, Németh Boglárka 8.b osztályos tanulóinknak.


Saly Rita, Csákvári Bea

 

Kapcsolódó fotók (3db)
Rajzpályázat a vidrárólRajzpályázat a vidrárólRajzpályázat a vidráról