Téli szünet utáni 1. tanítási nap
Don kanyarban elesettekre emlékezünk történelem órákon
Félévi osztályozó vizsgák
I. FÉLÉV VÉGE
II. FÉLÉV KEZDETE
Félévi értesítők osztás
HKSzCsPSzV
123
5678910
111314151617
1819202324
2627283031

Öko november

Vissza a hírekhez « | 2020. december 9.

Novemberben befejeződött az őszi udvar rendbetétele. Az osztályok közül több is, elvállalta egy -egy területen a levelek összegereblyézését, a gallyak összegyűjtését, a sziklakert kigyomlálását, a kerékpártároló szépítését, a járdák, a betonudvar felsöprését. Köszönet a résztvevő csoportoknak! 
A Hulladékcsökkentési Héten a minisztérium által ajánlott szakmai anyagot dolgoztuk fel a felsős csoportokkal, és megbeszéltük, hogy a tisztább környezet és a környezetkímélő életmód érdekében tudatosan figyelünk a mindennapi fogyasztási szokásainkra. November végén pedig a 7. osztályosok az Őrségi Nemzeti Park által rendezett digitális természetismereti foglalkozásain  vehettek részt a környezetvédelem jegyében.

Csákvári Bea


Képek megtekinthetők ITT.