Az őszi erdő

Vissza a hírekhez « | 2020. november 16.

Visszavonhatatlanul búcsút int az ősz, a megannyi színben pompázó falevelek, a gesztenyeszedés, az őszi termés betakarítása lassan véget ér. Mi is lezártuk az iskolai őszi erdő projektünket. Sajnos el kellett térnünk az eredeti tervektől, a kirándulásoktól, az erdészeti látogatástól, az egyéb külsős, vagy iskolai közös programoktól. Így aztán az osztályok saját maguk alakították az erdős foglalkozásaikat. Az alsósok meghallgatták Ernő bácsi erdei meséit, olvasták az Erdei Tündérek történeteit, rajzoltak, színeztek, festettek. A felsősök tanórát tartottak az erdő hasznáról, faliújságot készítettek, Bori néni pedig a közeli erdőben tartott természetismeret órát. A művészeti iskolai csoportok Rita néni vezetésével különleges technikák alkalmazásával készítettek csodálatos műalkotásokat.

Kovácsné Csákvári Bea

Képek megtekinthetők ITT.