Nemzeti Ünnep
HKSzCsPSzV
1234567
891011121314
161718192021
22232425262728
293031

Nevelési értekezlet - BÁZISINTÉZMÉNYI NAP

Vissza a hírekhez « | 2020. október 27.


I
skolánk 2020. október 16-án tanítás nélküli nap keretében Nevelési értekezletet tartott, melyet a BÁZISINTÉZMÉNYI címhez tartozó 1. bemutatkozó, szakmai előadás keretében rendezett meg. Természetesen a pandémia miatt csak online formában tudtunk megtartani, de így is jelentős számú résztvevővel. Csatlakozott a vépi tantestület mellé a Vépi Vadvirág Művészeti Óvoda teljes nevelőtestülete, több regisztrált óvoda és iskola pedagógus egyaránt. És nagy megtiszteltetésként vett részt programunkon Kőrösi Beáta a zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központból Bázisintézményi Koordinátor, hivatali főtanácsos.

Egy fantasztikus szakmai ELŐADÁST hallottunk a BOLDOG ISKOLAI CÍMhez kapcsolódóan. Egy olyan előadótól, aki Boldogságtréner, mentálhigiénikus, addiktológus, mediátor és nem mellesleg az idei tanévtől iskolánk tanító szakos pedagógusa: STEMLER MIHÁLY.

Az előadás címe volt: A pozitív pszichológia hatása a pedagógiára és a hétköznapi életre

Szeretném megköszönni minden résztvevőnek, hogy érdeklődtek az 1. Bázisintézményi programunk iránt, de a tanév során lesz még 2 Boldogságóra, egy remek Művészeti Fesztiválunk, szeretném, ha ezekre is minél többen csatlakoznának.

Végül köszönet Budai Ádámnak, iskolánk rendszergazdájának, aki az előadás informatikai részét koordinálta, maximális segítséget nyújtott, hogy online megvalósulhatott a program.

Molnár Krisztina_intézményvezető

 

Képek megtekinthetők ITT.