A Zene Világnapja - megemlékezés
Őszi szünet kezdete
192021222425

Hulladék szelektíven

Vissza a hírekhez « | 2020. október 5.
Hulladék szelektíven

Iskolánk szeptemberi hulladékgyűjtési akciója igazán sikeresnek bizonyult. A papírgyűjtés mellett 315 kg műanyag kupak, és 350 kg használt elem gyűlt össze, mindkettő hatalmas mennyiség. A kupakokat jótékonysági célra fordítottuk: egy Emili nevű beteg kislány gyógykezelésére adományoztuk. A használt elemek, természetesen veszélyes hulladékként lettek regisztrálva és elszállíttatva. Az újrahasznosítható papír, a jótékonysági kupak, valamint a veszélyes elemek szelektív gyűjtése, és megfelelő helyre juttatása azt jelzi, hogy az iskolánkba sok-sok olyan gyermek jár, akiknek a családban a környezettudatos gondolkodás és cselekvés immár alapvető érték. Ezúttal köszönjük minden résztvevőnek az együttműködést, a támogatást!

K. Csákvári Bea