Művészeti Iskola - Szülői Értekezlet
Papírgyűjtés /Bozzai, Kenéz, Pecöl/
Papírgyűjtés /Vép/
HKSzCsPSzV
123456
8910111213
14151617181920
2324252627
282930

Mozogni jó!

Vissza a hírekhez « | 2020. június 5.
Mozogni jó!

Március közepén a digitális munkarend elindulásakor bizony sokak szeme elkerekedett. A váratlan és szokatlan helyzetben hogyan tovább? Szerencsére a mozogni vágyó gyerekeket ez nem akadályozta meg abban, hogy szabadidejüket különféle sportos tevékenységgel töltsék. A kertes ház, a nagy udvar adta lehetőségek, a patakpart, az erdőszéli és szántóföldi utak sok gyermek számára vonzó mozgásformák helyszínei lettek. Az ötödik és hatodik évfolyamos lányok fényképei bizonyítják, hogy szabad levegőn lenni jó! Az udvaron a legnépszerűbb a trambulin, a tollaslabdázás, az ugrókötelezés; kívül pedig a kerékpározás, rollerezés és a görkori. A kutyussal futás, valamint a lovaglás  örök, nagy kedvenc. Reméljük, továbbra is így marad! Nyáron sem hagyjuk abba!

K. Csákvári Bea

Kapcsolódó fotók (16db)
Mozogni jó! Mozogni jó! Mozogni jó! Mozogni jó! Mozogni jó! Mozogni jó! Mozogni jó! Mozogni jó! Mozogni jó!
Mozogni jó!
Mozogni jó!
Mozogni jó!
Mozogni jó!
Mozogni jó!
Mozogni jó!